Leden 2012


Úkol na 3. 2. 2012

27. ledna 2012 v 23:00 | Helča |  Úkoly, připomínky,...

!! DALŠÍ ÚKOL !!

Na tuto oddílovku si doneste Obrázek nějakého zvířete (třeba ze starého kalendáře, časopisu) tvar toho obrázku pokud možno čtverec, obdélník a aby byl dostatečně velký,... ( prostě jako obrázek z kalendáře :) ) NEMUSÍ to být obrázek z kalendáře, ale měl by být dostatečně velký :) (jo a možná už ten obrázek nebude ve stavu co před tím :) )

Nezapomeňte, že za tyto úkoly máte vždycky body do bodování :P takže kdo plní úkoly, má body navíc :P

Jo a zopakujte si Skautské zákony (kdo je ještě neumí) nebo si je napište a doneste ;) bude se vám to hodit!

Nezapomeňte KROJ! a samozřejmě stezky a nováčky :) nikdy nevíte, kdy zbyde čas na plnění :) (Nezapomeňte, že máte své patrony, tak jim klidně dejte vědět, pokud potřebujete poradit nebo pomoct) :)

Holky co si plní plavce: nezapomeňte na úkol :)


Beseda o Jamboree 2011

9. ledna 2012 v 15:40
http://vodni.skauting.cz/upload/velbloud/Logo_jamboree.PNG
KECKA, POPI, MILOUŠ, DENČA S. , MAMUT (KDO NEZAPLATIL JEŠTĚ REGISTRACI)

MÁ MOŽNOST ZAPLATIT: V pátek 13.1 2012 v 16 hodin na klubovně! dále se pokračuje do knihovny Karla Dvořáčka na městě, kde se dozvíte něco o Jamboree od těch co tam byli. Konec okolo 18 hodin (může se protáhnout) u knihovny.

Velikosti skautských košil

7. ledna 2012 v 15:38 Stezky, výzvy,...
Pokud budete potřebovat novou košili, stačí se doma přeměřit a pak mi dát vědět (Helča), jakou velikost potřebujete (počítejte s tím, že ještě rostete :P) lepší varianta je zkusit si na oddílovce kroj a podle toho zvolit velikost. :)


Kam na svůj kroj našít jakou nášivku najdete tady:


Úkol na 6.1. 2012

1. ledna 2012 v 14:29 Úkoly, připomínky,...

Mám tu pro Vás další úkol na oddílovku. Každá si najděte 5 druhů jakýchkoli drog a nějaké důležité informace o nich + váš názor na drogy (jak působí na člověka, jak na jeho okolí, co si o tom myslíte) :) nezapomeňte, že droga může být skoro cokoli :)

a dále
V rubrice Stezky, výzvy jsou zaktualizovaní patroni jednotlivých živlů, tak se neváhejte podívat a svého patrona se na cokoli optat a hlavně si něco splnit :P

A NEZAPOMEŇTE KROJ a REGISTRACI!!!! tak už se na Vás moc moc těšíme :)

VEVERKA, ČAKY, LEČO, LOUŽA, ÁĎA, PAVČA - stále nezaplatili 200Kč do oddílové pokladny (bez toho vám nemužem koupit odměny,ceny,dárky...)