Únor 2014

Střediskové tričko

20. února 2014 v 17:25 Úkoly, připomínky,...
Nezapomeňte, že je vyhlášená soutěž o NÁVRH STŘEDISKOVÉHO TRIČKA! Každý kdo máte chuť, tak zapřemýšlejte jaké tričko by nejlépe reprezentovalo naše středisko a navrhněte ho. Vítězný návrh získá sladkou odměnu a samozřejmě bude mít tu čest, že bude na tričku, které bude mít každý člen střediska! Návrh můžete vymýšlet jak jednotlivci, tak ve skupinkách. Nezapomeňte, že by na něm mělo být uvedeno, že se jedná o naše středisko a taky samozřejmě lilka.(ukázka1, ukázka2, ukázka3). Inspiraci můžete hledat v jiných skautských tričkách či pouze ve vaší hlavě :P. Budeme moc rády, když něco vykoumáte (a pokud někdo odevzdá pěkný návrh, klidně za to můžou být bodíky do bodování :P ) (a samozřejmě se nemusíte podepsat :D)

Táborový zpěvník

16. února 2014 v 9:02 Úkoly, připomínky,...
Jako každý rok i letos se můžete na táboře těšit na táborový zpěvník. Jak jistě víte, vždy máte možnost ovlivnit, jaké písničky v něm najdete a proto budeme letos vybírat písničky tady - na webu.
JAK TO BUDE PROBÍHAT:
Do konce dubna (30.4.2014) budete mít možnost napsat maximálně 20 písniček, které by jste chtěli v táborovém zpěvníku.
Písničky pište do komentářů k tomuto článku.
  • Za každou navrženou písničku dostanete 1 bod do bodování
  • Za každou písničku, která se dostane do zpěvníku (na základě největšího počtu hlasů nebo po výběru vedení) dostanete 3 body do bodování
  • K PÍSNIČKÁM KTERÉ ZATÍM VE ZPĚVNÍKU NEBYLY VLOŽTE I ODKAZ NA YOUTUBE (ABYCHOM SI PÍSNIČKU POSLECHLI A SEHNALI NA NI POPŘÍPADĚ AKORDY)
Bodové ohodnocení dostanete v červnu (jakmile bude zpěvník hotov) avšak vybrané písničky se dozvíte až na táboře ;)

Schůzka 21.2.2014

15. února 2014 v 16:51 Úkoly, připomínky,...
PRO KOSATKY: V pátek 21.2.2014 je schůzka zrušena!!


Předběžná přihláška

8. února 2014 v 18:32 Úkoly, připomínky,...
Nezapomeňte dát rodičům předběžnou přihlášku a hlavně ji v pátek doneste. :)