Leden 2017

registrace do Junáka

15. ledna 2017 v 18:57 | Loki |  Úkoly, připomínky,...
Dobrý den/Ahoj :D,
rok utekl jako voda, je zde opět Leden a s ním spojená registrace do Junáka. Pokud již neplánujete pro tento rok registrovat Vaši dceru - konec členství v Junáku - dejte prosím co nejdříve vědět.

- základní poplatek dítě - 720 Kč
- mladší sourozenec (skautka má ve středisku staršího sourozence mladšího 18let) - 360 Kč
- všichni nováčci tento poplatek navyšují o 24Kč (Poplatek za členskou kartu Junáka) tj: 744Kč nebo 384Kč (pokud Vaše dcera kartičku ztratila, dejte prosím vědět, objednala by se další)
ZPŮSOB PLATBY: DO 20.1.2017!!
-účet u FIO banky - 2000119158/2010
Variabilní symbol - 9993
Zpráva pro příjemce: 3.oddíl, jméno dítěte
-hotově na schůzce rádcům (po schůzce budu poplatky vybírat - nemusíte se bát, že by děti s nimi manipulovali)

Upozorňuji, že zmíněné údaje jsou platné POUZE pro náš oddíl, proto pokud máte další dítě ve skautu, řiďte se u něj prosím informacemi daného oddílu.

Pokud by se stalo, že z nějakého důvodu nemůžete dodržet termín platby, dejte prosím neprodleně vědět, abychom se případně mohli domluvit na individuálním postupu.

Děkuji, přeji krásný víkend a prosím o včasné zaplacení poplatku, systém Junáka je nastaven automaticky a v okamžik, kdy je registrace ukončena, již nelze vkládat dodatečné registrace.

Pokud byste měli jakékoliv otázky týkající se nejen registrace, ráda zodpovím.


​k čemu slouží členská karta Junáka?:
Nejen, že je "dokladem" že daná dívka je členem Junáka, lze je využít jako průkaz na prokázání věku (dopravní prostředky, zoo, divadla,...)
Navíc poskytuje řadu slev (od cestování, nakupování v obchodech či návštěv divadel či hradů), které určitě stojí za to využít.